Головна
:

Сьогодні ми мусимо жити з тим, до чого не були готові, – тяжкими втратами найкращих українських громадян, болісними переживаннями за рідних, фізичними ранами й душевними травмами.

Небесна Сотня, загиблі в АТО - це спільний біль всієї України.

Про свої втрати люди, чиє життя зруйнували трагічні події, рідко бажають говорити. Причин для цього багато - комусь надто боляче, хтось просто не вірить, в доцільність розмов щоби пережити втрату.

Проте тільки взаємопідтримка допоможе нам всім впоратись з трагедією. Якщо поділитися горем, то його стане вдвічі менше, а якщо поділитися щастям, то воно вдвічі збільшиться.

Професійні досвідчені психологи «Родинного кола» – це в першу чергу, щирі небайдужі люди, які готові розділити з родинами загиблих їх втрату.

Ми знаємо, як вам допомогти та підтримати, головне, щоб ви самі захотіли прийняти допомогу, відкритися нам та довірити нам свої переживання.

Душевна травма, як і рана на тілі, потребує звернення до фахівця. Залишаться шрами, але знайдуться нові сенси в житті та вагомі приводи для того, щоб бути щасливим.

В цьому переконалися сотні родин, які беруть участь в проекті.

Детальніше

 

Останні події

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Досвід РОДИННОГО КОЛА. Семінар для латві…

18-11-2018 Hits:86 Проведені Модератор сайту - avatar Модератор сайту

Досвід РОДИННОГО КОЛА. Семінар для латвійських психологів. Рига, 19-20 жовтня 2018р.

Вже вдруге керівник Центру по роботі з втратою РОДИННЕ КОЛО Кочубей Вікторія проводить семінар для латвійських колег. Понад п’ятдесят учасників з різних куточків Латвії виказали інтерес до тем «Практичні аспекти...

Read more

Н.Потапенко "Відновлення після втра…

03-11-2018 Hits:61 Блог Модератор сайту - avatar Модератор сайту

Відновлення після втрати. Авторська методика «Статуя Радості, що триває мить»       Що є ознакою зцілення після втрати близької людини? Це - готовність радіти з іншими людьми або у середині себе. Життя...

Read more

С.Ангелова "Вплив втрати на сімейну…

09-09-2018 Hits:176 Блог Родинне коло - avatar Родинне коло

Вплив втрати на сімейну систему Чому сім'я важлива?      Родина це більше ніж сукупність людей, що живуть під одним дахом, чи пов'язані між собою генетикою. Для багатьох людей сім'я - це все....

Read more

Досвід РОДИННОГО КОЛА. Семінар для латві…

17-07-2018 Hits:379 Проведені Модератор сайту - avatar Модератор сайту

     На запрошення Латвійської Асоціації професійних психологів та Латвійського бібліійного центру керівник проекту РОДИННЕ КОЛО Кочубей Вікторія провела семінар для фахфівців в травні 2018 року. Тема семінару "Досвід психологічної роботи з...

Read more

«Родинне Коло»

06-12-2015 Hits:603 Події Super User - avatar Super User

    А ми живемо і будемо жити люди! В краю моїм співатимуть пісні. І буде мир і злагода в нас буде, І щастя на Українській землі

Read more

Четверта зустріч Родинного кола Київщини…

06-12-2015 Hits:670 Події Родинне коло - avatar Родинне коло

               Як не легко продовжувати рух вперед, коли втрачаєш близьких. Страждання через втрату – є зв'язком любові з близькою людиною, що померла.        В...

Read more

Четверта зустріч Родинного кола сімей Не…

23-09-2015 Hits:660 Події Родинне коло - avatar Родинне коло

       З 9 по 15 вересня 2015р. на базі туристично-оздоровчого комплексу «Буковель» Івано-Франківської області відбулася зустріч родин загиблих Небесної Сотні. Проведення заходу ініціювала ГО «Родини Героїв Небесної Сотні»....

Read more

22-24 травня 2015р. 42 родини Київщини, …

29-05-2015 Hits:632 Події Родинне коло - avatar Родинне коло

http://koda.gov.ua/news/article/na_kijivschini_provedeno_zahid_psihologichnoji_dopomogi_dlja_rodin_zagiblih_vojiniv_ato Якщо ти думаєш про один рік, посади зерно. Якщо ти думаєш про одне десятиріччя, вирости дерево. Якщо думаєш про сторіччя – допоможи людині.        Вже рік іде війна, війна ніби в...

Read more

Зустріч сімей Миколаїв 18.05.2015

18-05-2015 Hits:558 Події Родинне коло - avatar Родинне коло

Зустріч сімей Миколаїв 18.05.2015

  18 травня в Миколаєві відбулася зустріч сімей, рідні яких загинули під час конфлікту в зоні АТО.

Read more

День Матері Кіровоград 10.05.2015

18-05-2015 Hits:599 Події Родинне коло - avatar Родинне коло

День Матері Кіровоград 10.05.2015

  10 травня в Україні відзначався День Матері - свято любові і поваги до найдорожчої людини.

Read more

Фестиваль «Коло друзів» Кіровоград 26.04…

18-05-2015 Hits:589 Події Родинне коло - avatar Родинне коло

Фестиваль «Коло друзів» Кіровоград 26.04.2015

  26 квітня в кіровоградському Дендропарку відбувся щорічний благодійний фестиваль «Коло друзів»

Read more

Семінар «Особливості роботи соціальних п…

12-05-2015 Hits:851 Проведені Родинне коло - avatar Родинне коло

Семінар «Особливості роботи соціальних працівників з сім’ями загиблих воїнів АТО» для спеціалістів та

Read more

Друга зустріч Родинного кола 13-17 серпня 2014р.

 

 

Психологи - волонтери, у вільний від роботи час, допомагають родинам "Небесної сотні" та загиблим бійцям у зоні АТО. 

Переглянути фотогалерею

       З 13 по 17 серпня 2014р. проходила друга зустріч сімей Героїв Небесної Сотні - "Родинне коло". Родичі загиблих зустрічалися, щоб підтримати один одного, згадати близьких, осмислити, як жити після втрати.

       Горе роз'єднує людей. Біль диктує відсторонитися, згорнутися в клубок, піти від веселих і байдужих у своєму щасті і спокої людей, поринути у спогади, зажити в них. Здається, що ніхто не зможе зрозуміти, відчути, розділити цю гіркоту, тугу за близьким. Горе егоїстично: пропадає інтерес до світу, люди і події перестають сприйматися як справжні і значущі. «Спорожніла без тебе земля ...»

««Я нікого не хотіла бачити і зараз мені ніхто не потрібен. Про що говорити? Була дитина і немає. Все, не повернеш, то про що говорити? Хто може зрозуміти, що таке народити дитя, а тоді його поховати?»

«Ми прожили в шлюбі 20 років. День у день. Кращого чоловіка я і не хотіла и кращого і бути не може. Ми в усьому були разом, чому Бог забрав саме його?», «Я мав би  може, більше говорити сину, що я його люблю. А тепер вже...Треба далі жити. Хотів би тільки побачити того чоловіка, що його застрелив. Просто запитатися в нього: "Як ти живеш?"»

       Біда кричить, задає питання, звинувачує і рветься зсередини. Її потрібно випустити назовні, питання задати, звинувачення викричати, вийняти зсередини цей біль, розділити її з миром. Тоді вона почне зменшуватись. Місцем проведення другої зустрічі ми вибрали селище Зарваниця на Тернопільщині - світле місце, в якому чудове поєднання храмового комплексу, природних джерел, лісів, свіжого повітря і тиші допомогли створити атмосферу спокою і самоти. Програма 5 денного перебування у Зарваниці була складена психологами таким чином, що кожен з прибулих міг знайти для себе заняття до душі. Групи підтримки працювали для тих, хто був готовий висловити свої переживання, ділитися ними з іншими людьми, отримувати підтримку і підтримувати інших. На майстер-класах можна було послухати нову інформацію про принципи подолання стресу і про те, про комунікації в сім'ї після втрати, як можуть допомогти в розумінні свого стану сновидіння. Для дітей працювали групи по віках, на яких фахівці допомагали їм справлятися з переживанням втрати через арт-терапію, гру, творчість. Батьки говорили, що для них цінною став зворотний зв'язок, психологічна консультація з розвитку малюків.

       Родинне коло для сімей Небесної Сотні психологи провели спільно з священиками Комісії душпастирства охорони здоров'я УГКЦ. Таким чином, родичів чекала не лише психологічна консультація, а й духовна допомога.

       За відгуками наших гостей ці п'ять днів, проведених в абсолютно новому для них місці, в суспільстві людей, які поділяють їх страждання і з якими можнарозділити турботу та боль, відверто стали ковтком свіжої води і додали сил жити і рухатися далі.

Фахівці Психологічної кризової Служби і члени родин висловлюють  вдячність жертводавцям,  завдяки яким захід міг відбутись -  приватні особам та Міжнародному благодійному фонду  «КАРІТАС України». 

 

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c