Україно-норвезький проект

Українські психологи можуть скористатися норвезькими посібниками для психологічного супроводу родин загиблих.

cover image     На початку 2018 року Вийшли друком методичні посібники Відділу психологічної підтримки людей, що втратили близьких Університетської клініки округу Акергус, Норвегія. Наразі маємо два томи: “Групи психологічної підтримки для дітей та підлітків, що втратили близьких людей” та “Групи психологічної підтримки дорослих у разі втрат різного виду”.

1 res

2 res

     В структуру кожного, як дорослого так и дитячого посібника, входять методичні обгрунтування роботи,  повні конспекти восьми зустрічей для всіх типів груп, завдання та роздаткові матеріали для активностей, висвітлені питання роботи з соціальним оточенням клієнтів  та юридичні аспекти діяльності.  

     Нові посібники по роботі з втратою побачили світ завдяки кропіткій роботі фахівців РОДИННОГО КОЛА, які здійснили адаптацію норвезької системи підтримки до українських реалій.
     Методички містять написані українськими спеціалістами додатки, що розкривають специфічні вітчизняні задачі: психоедукація вчителів щодо особливостей дитячого горювання, робота з родичами, які втратили близьких під час бойових дій та уточнення правових питань з огляду на чинне законодавство України. Список рекомендованої літератури був доповнений та розширений виданнями, які доступні українському читачеві.Суттєві зміни були внесені в сценарій проведення 5 зустрічі, яка присвячена поховальним ритуалам та прощанню з померлим.
     При роботі над адаптацією ми намагалися максимально зберегти автентичність тексту, адже висвітлена система роботи є результатом 20 річного досвіду норвезьких фахівців.
     Українські спеціалісти отримують посібники безкоштовно після проходження безоплатного навчального тренінгу у вересні 2018 року а також мати доступ до електронної версії, розміщеної на нашому сайті.   
     Проект реалізований за підтримки посольства Королівства Норвегія в Україні та здійснений групою психологів Сусанною Ангеловою, Вікторією Волосник, Даною Нагорною на чолі з керівником та засновником проекту “РОДИННЕ КОЛО” Вікторією Кочубей.

3 res

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c