Україно-норвезький проект

Семінар представників Норвезького центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус 15-16 березня 2017р.

cover image     Семінар представників Норвезького центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус 15-16 березня 2017р. У квітні 2017 року  спеціалістами Норвежського центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус було проведено семінар по груповій роботі з дітьми та підлітками, які втратили близьких.
     Дводенний семінар був побудований на поєднанні лекційної та практичної частин.

     Так, в лекціях були розкриті теми, які представлені в посібниках по роботі з дітьми.  Було розглянуто організаційну частину формування груп, побудову та тематичну структуру занять, крім того, важливі питання, на які особливо необхідно звернути увагу. На всі питання ,які виникали в процесі лекцій були надані відповіді для більш якісного розуміння процесу.
     Практична частина передбачала роботу  по підгрупам, в яких проводились практичні завдання, цікаві вправи, які використовуються в роботі з дітьми. Кожна підгрупа розглядала  свою тему, після визначеного часу підгрупи мінялись,таким чином всі мали змогу здобути навички роботи в малих групах.
Після кожного блоку лекцій та практичних занять були проведені фокус -групи для обговорення питань, зауважень та пропозицій по адаптації прослуханого матеріалу до українських реалій.
     Така плідна робота давала  змогу не тільки навчитися новим методам роботи з втратою, а  ще  визначити, як найкращим чином адаптувати даний матеріал даного курсу в Україні.
     Тема втрати дещо витіснена в нашій культурі і такий семінар дав більше розуміння, як можна роботу з горюванням організувати та впроваджувати здобуті навички та знання.
     Особлива подяка Центру Відродження в Ірпені, на базі якого вже вдруге відбувся подібний захід.

 

2 resized

 3 resized

 4 resized

 

5 resized

 6 resized

 

7 resized

 1 resized

 

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c