Україно-норвезький проект

Семінар по роботі з ускладненим горюванням 26-27 квітня 2016 року

cover image   Як можна охарактеризувати діяльність  РОДИННОГО КОЛА  одним словом, як передати зміст такої масштабної діяльності?
     На мою думку, відповідь очевидна – РОДИННЕ КОЛО не тільки надає психологічну підтримку і професійний супровід – РОДИННОГО КОЛА об’єднує людей.
     Починається все з єднання всередині сім’ї, коли родина знову стає єдиною в нових умовах.
 

   Далі ми спостерігаємо вже єднання родин між собою, коли досі не знайомі люди назавжди входять в життя один одного, як найближчі вірні друзі. І звісно ж РОДИННЕ КОЛО - це єднання фахівців у спільній справі. На цьому шляху ми зустріли багато друзів-однодумців, яких, зокрема, зібрав семінар по роботі з ускладненим горюванням.
     Відбувся він 26-27 квітня 2016 року в Ірпіні неподалік Києва.  Провели семінар норвезькі фахівці Центру по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акерхаус (SFSS) та Регіонального центру вивчення насилля і травматичного стресу (RVTS).
     Працюючи з втратою, ми знаємо, що досвід втрати називають універсальним, знайомим кожному. Тому особливо радісно, що тепер для нас універсальним став і досвід співпраці і взаємного збагачення. Адже норвезькі колеги високо оцінили професіоналізм і об’єм робіт , які було зроблено нашими спільними зусиллями.

    В подіїї прийняли участь близько 100 учасників. Перш за все це спеціалісти РОДИННОГО КОЛА  та священослужителі різних конфесій, які надають допомогу родинам.  До нас приєднались психологи Збройних Сил України на чолі з начальником управління психологічного забезпечення ЗСУ полковник Грилюком Сергієм Михайловичем, психологи Національної гвардії України разом з старшим офіцером психологічної служби Управління по роботі з особовим складом Головного управління НГУ  Чижевським Сергієм Олександровичем  та  психологи Міністерства внутрішніх справ на чолі з Нещерет Тетяною Вікторівною, головним психологом Департаменту кадрового забезпечення МВС України, а також  викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ та працівники центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
    Цікавість учасників була багатогранною, нас цікавила не лише методика, а і люди, особливості культури, і знаю, що це було взаємно і цінно для усіх. В очікуванні продовження співпраці. З Норвегії з підтримкою, із України – з любов’ю. До наступної співпраці.

Психолог Колісник Дарина

 

2 resized

 

3 resized

 

4 resized

 

5 resized

 

6 resized

 

1 resized

 

7 resized

 

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c