Україно-норвезький проект

Українські психологи можуть скористатися норвезькими посібниками для психологічного супроводу родин загиблих.

cover image     На початку 2018 року Вийшли друком методичні посібники Відділу психологічної підтримки людей, що втратили близьких Університетської клініки округу Акергус, Норвегія. Наразі маємо два томи: “Групи психологічної підтримки для дітей та підлітків, що втратили близьких людей” та “Групи психологічної підтримки дорослих у разі втрат різного виду”.

Детальніше...

Робоча поїздка українських спеціалістів проекту “Родинне коло” до Норвегії, університетьскої клініки округу Акерсгус, червень 2017

cover image     "Родинне коло” ознайомились з умовами роботи спеціалістів відділу психологічної підтримки для людей, що втратили близьких, університетської клініки округу Акерсгус.
     Основною метою поїздки українських колег до Норвегії були обмін досвідом зі спеціалістами норвезької клініки Акерсгус та спільна праця з адаптації до українських реалій та ментальності методичних посібників для груп психологічної підтримки для дорослих, дітей та підлітків, що втратили близьких людей.

Детальніше...

Семінар представників Норвежського центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус 15-16 березня 2017р.

cover image     Семінар представників Норвежського центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус 15-16 березня 2017р. У квітні 2017 року  спеціалістами Норвежського центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус було проведено семінар по груповій роботі з дітьми та підлітками, які втратили близьких.
     Дводенний семінар був побудований на поєднанні лекційної та практичної частин.

Детальніше...

Семінар по роботі з ускладненим горюванням 26-27 квітня 2016 року

cover image   Як можна охарактеризувати діяльність  РОДИННОГО КОЛА  одним словом, як передати зміст такої масштабної діяльності?
     На мою думку, відповідь очевидна – РОДИННЕ КОЛО не тільки надає психологічну підтримку і професійний супровід – РОДИННОГО КОЛА об’єднує людей.
     Починається все з єднання всередині сім’ї, коли родина знову стає єдиною в нових умовах.
 

Детальніше...

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c twitter-c Без имени-2 youtube-c