Івано-Франківськ

Ковтун Ольга

 Ковтун Ольга

  Ковтун Ольга, психолог, психотерапевт. Член ГО «Українська асоціація фахівців щодо подолання наслідків психотравмуючих  подій» В Психологічній Кризовій Службі з квітня 2014 року. Супроводом сімей загиблих почала займатись з липня 2014 року. З травня координую роботу психологів-волонтерів Центру сихологічної допомоги учасникам АТО в Івано-Франківську.

 

 

 

     Освіта

     Прикарпатський Національний Університет ім.В.Стефаника.

Психотерапевтичну освіту здобула в навчальному проекті Української спілки психотерапевтів за напрямком системна сімейна психотерапія. В Івано-Франківській області понад 50 сімей, які втратили сина, чоловіка, батька. Знайомі, сусіди та друзі, провівши в останній шлях, вертаються до свого життя, а рідні часто залишаються сам-на-сам з своїм болем. Кожен проживає горе у власний спосіб, і багатьом здається, що цей біль ніколи не пройде.

     Працюючи з родинами, бачу, наскільки їм необхідна підтримка і допомога оточення в переживанні втрати. Підтримка не робить біль меншим, але вона додає сил, щоб його пережити.  Те, що ми полюбили, ми не втратимо ніколи. Всі, кого ми сильно любили, частково відображаються в нас самих», (Хелен Келлер)

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c