Харків

Вікторія Мельман

 Мельман

     Вікторія Мельман

     "Травматичні події, що відбуваються в Україні, не дозволили мені жити звичайним життям, залишитися осторонь біди, яка сталася з родинами Харківської області, які втратили своїх рідних, найдорожчих синів, братів, чоловіків…. в ході проведення АТО. В такі кризові моменти життя дуже важливо бути поруч з членами сімей, надати їм своєчасну психологічну, соціальну, матеріальну підтримку. Для мене дуже важливо допомогти матерям, дітям, дружинам вернутися до повноцінного життя, жити далі зі світлою пам’яттю, сумом, але розвиватися, досягати власних цілей, підтримуючи один одного. Професійна психологічна підтримка допомагає пережити горе, досягти порозуміння в родині, набути досвіду прийняття свої почуттів, важких емоційних станів, повернутися до реального життя, до професійної діяльності, до спілкування з друзями."

Детальніше...

Хасая Світлана Анатоліївна

   vertical

     Хасая Світлана Анатоліївна   

     Всі ми переживаємо важкий час з надією на позитивні зміни. Сім'ї, які втратили своїх близьких, вже ніколи не зможуть жити, як раніше. Біль втрати назавжди залишиться в їхніх серцях. Для мене дуже важливо допомогти цім родинам об’єднатися, щоб пережити горе і повернутися до життя. Щоб діти могли розвиватися з почуттям гідності за батьків. Щоб батьки та дружини знайшли нові сенси. Щоб суспільство з повагою ставилося до тих, хто віддав найдорожче за свободу України.

Детальніше...

Лариса Силантьєва

  Силантьєва Лариса

     Лариса Силантьєва – практичний психолог, системний сімейний психотерапевт.


Працюю з сім'ями загиблих, тому що:
     а) маю досвід роботи з сім'ями в різних кризових ситуаціях;
     б) є професійний інтерес, який полягає в набутті нового досвіду, в розвитку,
поглибленні знань, розширенні своїх можливостей, як фахівця;
     в) є чисто людське бажання допомогти і внести свій, нехай невеликий, внесок у стабілізацію непростої ситуації в моїй країні.

Ольга Тягло

 Ольга Тягло

     Ольга Тягло - практичний психолог, за методом символдрами, працюю у школі з учнями, батьками та вчителями, проводжу консультування, тренінги, індивідуальну психотерапію.
     Чому я вирішила допомагати сім’ям загиблих бійців? Ці бійці, ці чоловіки, віддали своє життя, захищаючи нашу країну. У них залишилися родини батьки, матері, дружини, діти. І найменше, що я, та і мої колеги, можу зробити для них - підтримати, допомогти здобути інше, не колишнє, але повноцінне життя, віднайти нові його сенси.

Шейнфельд Зінаїда Ісааківна

 ShneyderZinaida

     Шейнфельд Зінаїда Ісааківна
психолог (ХДУ ім. Каразіна), системний сімейний психотерапевт (5 - річний проект  УСП), у реєстрі УСП за цим напрямком, пісочний терапевт, фахівець з роботи з асоціативними картами (МАК), гештальт-терапевт, КІП, НЛП, казкотерапія, АВА-терапіст (з дітьми з РАС) та ін.

Детальніше...

Світлана Муравська

 Photo3

     Світлана Муравська - координатор групи психологів в Харківській
області по роботі з сім'ями загиблих в ході проведення АТО. Досвід роботи з онкологічними пацієнтами показує, що звістка про смерть, майже завжди викликає у родичів сильний стрес. Це важкі емоційні стани при яких виникають почуття страху, відчаю, безпорадності і безнадійності. Своєчасне надання психологічної допомоги дає можливість особі, что горює, адекватно сприймати дійсність і скоріше повернутися до
нормального життя.

     Розуміння важливості психологічної підтримки і досвід роботи з тяжкими втратами дали мені змогу очолити групу Харківських
психологів.

Детальніше...

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c