Київ

Нагорна Дана

Нагорна Дана

     Нагорна Дана - дитячий психолог,  гештальт-терапевт, координатор по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих. 

В «Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій » почала працювати з червня 2014р. з переселенцями з Криму та зі Сходу. З серпня  2014 р. долучилась до  участі в «Родинному колі»  з сім'ями «Небесної сотні». Надалі  виникла потреба в допомозі  сім'ям загиблих в АТО.   

     Досвід роботи з втратами. До  подій на Майдані та  АТО безпосередньо зі  смертю близьких  працювала не багато, але не тільки смерть викликає у людей переживання втрати.  В приватній психотерапевтичній практиці з переживанням втрати  працювала переважно  з дітьми, після розлучення батьків. 

     В «Родинному колі» веду групи підлітків – в підлітковий період життя всі події сприймаються особливо гостро і критично, але і сил  для проживання, жаги пізнати життя також найбільше. Вдячна їм за те, що довіряють та приймають допомогу в такий непростий час. 

Допомагаю, тому  що не байдуже дивитись  на події, що відбуваються. Вважаю, що  тільки разом ми зможемо  змінити на краще стан  країни - кожен на своєму рівні та згідно зі своїми бажаннями та  можливостями. 

Освіта.  Миколаївський педагогічний інститут. Київський Гештальт університет - «Психологічне консультування   та психокорекційна робота з дітьми та  батьками в гуманістичному підході», «Гештальт-терапевт/гештальт-консультант». Лекції, семінари,  тренінги, програми щодо кризового консультування,  шокової травми, втрат та горювання.

 

 

Цілуйко Ірина

Цілуйко Ірина                    Цілуйко Ірина – психолог, психотерапевт.

Координатор групи психологів Києва та Київської області по роботі з сім’ями загиблих в ході проведення АТО . Долучилась до роботи з родинами загиблих на майдані у травні, а з червня з родинами загиблих військових.

Освіта:

2009 Полтавський Університеті споживчої кооперації України – магістр менеджменту

організації;

2011 Переяслав- Хмельнийький педагогічний університет - спеціаліст практичний психолог;

2010 - 2014 курс Психотерапія в методі Транзактного Аналізу;

2015 - курс робота с дітьми з використанням арт-терапевтичних технік ;

Долучитися до психологічної підтримки родин - це найменше, що я можу зробити для

матерів, дружин і дітей Героїв аби полегшити їхні страждання, аби разом пройти цей тернистий шлях у проживанні горя і допомогти повернутися до життя наповненого різними барвами.

 

 

 

 

 

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c twitter-c Без имени-2 youtube-c