Житомир

Остапенко Світлана

Остапенко Світлана

Остапенко Світлана - практичний психолог вищої категорії, психотерапевт за методом символдрами, працюю у школі. Член ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій". Керівник Житомирської  філії ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" До проекту  долучилась, тому що співчуваю рідним і близьким загиблих воїнів, маю професійний досвід, який зможу використати для допомоги. Звістка про смерть, майже завжди викликає у родичів сильний стрес. Це важкі емоційні стани при яких виникають почуття страху, відчаю, безпорадності і безнадійності. Всі вони сумують, і тому потребують психологічної підтримки.

 

 

 

Харитонова Наталія

Харитонова Наталія

Харитонова Наталія – практичний психолог ІІ категорії, працюю у школі з учнями, батьками та вчителями, проводжу консультування, тренінги,  індивідуальну психотерапію. Арт – терапевт, тілесний терапевт, психолог – консультант психотерапевтичного напрямку.

До проекту долучилась, тому що співчуваю рідним і близьким учасникам та загиблих воїнів, маю професійний досвід, який зможу використати для допомоги дружинам та дітям воїнів, переселенцям. Звістка про смерть, майже завжди викликає у родичів сильний стресс, особливо дітям. Це важкі емоційністани при яких виникають почуття страху, відчаю, безпорадності і безнадійності. Всі вони сумують, і тому потребують психологічної підтримки.

 

 

 

Ткаченко Ольга

Ткаченко Ольга

Ткаченко Ольга – практичний психолог. Член ГО «Українська

асоціація фахівців щодо подолання наслідків психотравмуючих   подій».

До проекту долучилась, тому що співчуваю рідним і близьким загиблих воїнів,

маю професійний досвід, який зможу використати для допомоги.

Працюю в гімназії з учнями, батьками та вчителями. Маю досвід

індивідуального, групового консультування, проведення тренінгів. Навчання в

проекті «Символдрама», «Дитяча психотерапія», Арт-терапія.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c twitter-c Без имени-2 youtube-c