Команда

Дмитро Панченко

 panchenko dmytro

     Дмитро Панченко – психолог.

Учасник групи психологів Києва та Київської області по роботі з сім'ями загиблих в ході проведення АТО/ООС. До проекту "Родинне Коло" по роботі з родинами загиблих військовослужбовців долучився з червня 2014-го, де став корисним у роботі з дітьми та підлітками.

      Практичний психолог з досвідом соціально-психологічного супроводу сімей, що переживають втрату. Маю досвід з надання психологічної кризової допомоги постраждалим внаслідок психотравмуючих подій. Загальний досвід психологічної практики – 4 роки. Психологічна реабілітація учасників бойових дій та членів їх сімей 2 роки.

 

Детальніше...

Дарина Колісник

 Daria Kolisnyk

    

     Колісник Дарина – психолог, психодіагност, працювала координатором по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих.

     Приєдналась до «Родинного кола» в січні 2015 р. Здійснювала супровід родин, сімейне та індивідуальне консультування. Маю досвід роботи з дитячими та підлітковими групами, індивідуальної, групової тренінгової роботи.

     Пишу наукові та науково-популярні статті з практичної психології в періодичних виданнях.

 

Детальніше...

Нагорна Дана

 Нагорна Дана

    

     Нагорна Дана - дитячий психолог,  гештальт-терапевт, координатор по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих.
     В «Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій » почала працювати з червня 2014р. з переселенцями з Криму та зі Сходу. З серпня  2014 р. долучилась до  участі в «Родинному колі»  з сім'ями «Небесної сотні». Надалі  виникла потреба в допомозі  сім'ям загиблих в АТО.   

 

Детальніше...

Цілуйко Ірина

 tsilujko iryna

     Цілуйко Ірина – психолог, психотерапевт.
Координатор групи психологів Києва та Київської області по роботі з сім’ями загиблих в ході проведення АТО . Долучилась до роботи з родинами загиблих на майдані у травні, а з червня з родинами загиблих військових.

     "Долучитися до психологічної підтримки родин - це найменше, що я можу зробити для матерів, дружин і дітей Героїв аби полегшити їхні страждання, аби разом пройти цей тернистий шлях у проживанні горя і допомогти повернутися до життя наповненого різними барвами."

Детальніше...

Петрова Лариса

 petrova larysa

     Петрова Лариса Олександрівна

     Дійсний  член Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій ( з 18.10.2014 року) (Кризова психологічна служба)
Член Української  Спілки Психотерапевтів, практичний психолог, кваліфікаційна категорія  вища, звання «Практичний психолог - методист»,  стаж роботи 26 років.

Детальніше...

Києнко-Романюк Леся Анатоліївна

 Photo4

     Києнко-Романюк Леся Анатоліївна

     До проекту «Родинне коло Вінниччини» долучилась, тому що співчуваю
рідним і близьким загиблих воїнів, переживаю за стан психічного здоров’я
дітей, які втратили батьків, маю професійний досвід, який зможу використати на допомогу дітям, що постраждали від втрат.

Детальніше...

Вікторія Мельман

 Мельман

     Вікторія Мельман

     "Травматичні події, що відбуваються в Україні, не дозволили мені жити звичайним життям, залишитися осторонь біди, яка сталася з родинами Харківської області, які втратили своїх рідних, найдорожчих синів, братів, чоловіків…. в ході проведення АТО. В такі кризові моменти життя дуже важливо бути поруч з членами сімей, надати їм своєчасну психологічну, соціальну, матеріальну підтримку. Для мене дуже важливо допомогти матерям, дітям, дружинам вернутися до повноцінного життя, жити далі зі світлою пам’яттю, сумом, але розвиватися, досягати власних цілей, підтримуючи один одного. Професійна психологічна підтримка допомагає пережити горе, досягти порозуміння в родині, набути досвіду прийняття свої почуттів, важких емоційних станів, повернутися до реального життя, до професійної діяльності, до спілкування з друзями."

Детальніше...

Хасая Світлана Анатоліївна

   vertical

     Хасая Світлана Анатоліївна   

     Всі ми переживаємо важкий час з надією на позитивні зміни. Сім'ї, які втратили своїх близьких, вже ніколи не зможуть жити, як раніше. Біль втрати назавжди залишиться в їхніх серцях. Для мене дуже важливо допомогти цім родинам об’єднатися, щоб пережити горе і повернутися до життя. Щоб діти могли розвиватися з почуттям гідності за батьків. Щоб батьки та дружини знайшли нові сенси. Щоб суспільство з повагою ставилося до тих, хто віддав найдорожче за свободу України.

Детальніше...

Лариса Силантьєва

  Силантьєва Лариса

     Лариса Силантьєва – практичний психолог, системний сімейний психотерапевт.


Працюю з сім'ями загиблих, тому що:
     а) маю досвід роботи з сім'ями в різних кризових ситуаціях;
     б) є професійний інтерес, який полягає в набутті нового досвіду, в розвитку,
поглибленні знань, розширенні своїх можливостей, як фахівця;
     в) є чисто людське бажання допомогти і внести свій, нехай невеликий, внесок у стабілізацію непростої ситуації в моїй країні.

Ольга Тягло

 Ольга Тягло

     Ольга Тягло - практичний психолог, за методом символдрами, працюю у школі з учнями, батьками та вчителями, проводжу консультування, тренінги, індивідуальну психотерапію.
     Чому я вирішила допомагати сім’ям загиблих бійців? Ці бійці, ці чоловіки, віддали своє життя, захищаючи нашу країну. У них залишилися родини батьки, матері, дружини, діти. І найменше, що я, та і мої колеги, можу зробити для них - підтримати, допомогти здобути інше, не колишнє, але повноцінне життя, віднайти нові його сенси.

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c