Історія

Історія

       З березня 2014р. фахівці Психологічної служби Майдану почали надавати психологічну підтримку сім'ям Небесної сотні. Це робилося в спочатку по телефону, бо психологи в основному знаходилися в Києві, а члени сімей - у всіх куточках України.

       Вперше 16-18 травня 2014р. в Ірпені в рамках проекту «Родинне коло» відбулась зустріч сімей Героїв Небесної Сотні. Протягом трьох днів поряд з ними знаходилася група психологів, які підтримували і продовжують підтримувати сім'ї загиблих в цей нелегкий для них період.

       За словами координатора групи супроводу сімей загиблих Вікторії Кочубей, ідея створення подібного заходу виникла в розмові з батьком загиблого 17-річного Назара Войтовича, Юрієм. «Ми зустрілися з Юрієм Петровичем в Києві на початку березня, - розповідає Вікторія. - Говорили про його втрату, і про те, як важливо для нього знайти контакти сімей загиблих, щоб зустрітися з ними. Юрій Петрович був вдячний мені за підтримку, та все ж зазначив, що зрозуміти його біль зможуть тільки ті, хто так само як і він втратив свого сина або чоловіка, брата на Майдані. Слова Юрія Петровича знайшли відгук у моїй душі. Я відразу побачила яким повинне бути Родинне коло, запитала Юрія Войтовича: " А як вам така ідея - зібрати разом сімї на кілька днів у Києві? Познайомитися, отримати підтримку один одного, а також професійну підтримку психологів, разом відвідати Майдан, поділитися своїми переживаннями, адже розділене горе стає меншим." Він відповів, що це гарна ідея і він з дружиною обов'язково приїде на зустріч. Вже через кілька днів я прийшла на чергове зібрання психологічної служби Майдану (сьогодні «Психологічна кризова служба») з пропозицією організувати зустріч сімей загиблих об'єднати їх, давши зрозуміти, що вони не самотні у своїй біді». 

Детальніше...

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c