Київ

Нагорна Дана

Нагорна Дана

Нагорна Дана - дитячий психолог,  гештальт-терапевт, координатор по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих. 

В «Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій » почала працювати з червня 2014р. з переселенцями з Криму та зі Сходу. З серпня  2014 р. долучилась до  участі в «Родинному колі»  з сім'ями «Небесної сотні». Надалі  виникла потреба в допомозі  сім'ям загиблих в АТО.   

Досвід роботи з втратами. До  подій на Майдані та  АТО безпосередньо зі  смертю близьких  працювала не багато, але не тільки смерть викликає у людей переживання втрати.  В приватній психотерапевтичній практиці з переживанням втрати  працювала переважно  з дітьми, після розлучення батьків. 

В «Родинному колі» веду групи підлітків – в підлітковий період життя всі події сприймаються особливо гостро і критично, але і сил  для проживання, жаги пізнати життя також найбільше. Вдячна їм за те, що довіряють та приймають допомогу в такий непростий час. 

Допомагаю, тому  що не байдуже дивитись  на події, що відбуваються. Вважаю, що  тільки разом ми зможемо  змінити на краще стан  країни - кожен на своєму рівні та згідно зі своїми бажаннями та  можливостями. 

Освіта.  Миколаївський педагогічний інститут. Київський Гештальт університет - «Психологічне консультування   та психокорекційна робота з дітьми та  батьками в гуманістичному підході», «Гештальт-терапевт/гештальт-консультант». Лекції, семінари,  тренінги, програми щодо кризового консультування,  шокової травми, втрат та горювання.

 

 

 

 

 

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c twitter-c Без имени-2 youtube-c