Україно-норвезький проект

Семінар психологів Норвезького центру по роботі з тяжкими втратами університетської лікарні Акерсгус (SFSS) та презентація методичних посібників 4-5 вересня 2018р.

IMG 6796 reslogo250Вже втретє Центр Відродження в Ірпені став базою проведення чергового навчального тренінгу від колег Норвезького центру по роботі з втратою Університетської клініки Акерсгус. Зважаючи на актуальність теми горювання, знання та досвід закордонних колег, що отримали учасники, є дуже цінними.

Цього разу навчання проходило за двома посібниками, що були перевидані після внесення пропозицій української редакційної колегії. При роботі над адаптацією українська команда психологів намагалася не тільки зберегти автентичність тексту, а й розкрити специфіку дитячого горювання, та горювання дорослих, які втратили близьких під час бойових дій.

Велика увага у роботі з дитячими групами приділяється розумінню почуття скорботи у дітей та підлітків, адже віковий чинник впливає на природу переживання втрати.

Теоретична основа методичних посібників оптимально поєднана відповідними практичними вправами. А методичні обґрунтування роботи,  повні конспекти зустрічей для різних груп, вправи та роздаткові матеріали дають повний набір інструментів психологу для підтримки дітей та дорослих, що втратили своїх близьких.

Тривалу й методичну працю норвезьких колег оцінили вдячними відгуками двадцять випускників, що отримали сертифікати з «8 крокової програми по роботі з втратою для дорослих, дітей та підлітків». А дружній формат зустрічі, щирі історії, власні практичні надбання та емоційні саморозкриття норвезьких психологів, створили міцні професійні зв’язки та надію на подальшу співпрацю та обмін досвідом в майбутньому.

 

IMG 6667 reslogo1600

IMG 6675 reslogo1600

IMG 6708 reslogo1600

IMG 6849 reslogo1600

IMG 6851 reslogo1600

IMG 6796 reslogo1600

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c