Україно-норвезький проект

Семінар в Одесі 21-23 червня 2019р.

title

     

Психологи Одеси тепер можуть кваліфіковано надавати допомогу дітям у разі смерті близьких

     Коли дитина переживає смерть близьких це лишає слід на все її життя. Як допомогти дитині, у якій померла рідна людина? Що можуть зробити батьки та оточення? Як працюють групи психологічної підтримки для дітей? Психологи міста Одеси отримали додаткову кваліфікацію ведучого групи "Восьмикрокової програми психологічної підтримки для батьків та підлітків, що втратили близьких людей" від Центру по роботі з важкими втратами Університетської кліники м.Акхерсгус Норвегія. 

Read more...

Семінар у Сєвєродонецьку (14-16 червня 2019)

title

     

В Сєвєродонецьку 14-16 червня відбувся навчальний семінар  по роботі з дітьми та підлітками, що втратили близьких людей, за 8 кроковою програмою Університетськоі клініки Акерсгус.

Read more...

Р. Пекарюк проводила семінар у Львові з 8-крокової програми (13-15 червня 2019)

title

     

8 кроків при роботі з втратою ... всього тільки 8... Та кожен крок має бути люблячим та виваженим.

Read more...

Семінар у Миколаєві 7-9 червня 2019

title

     

Будь-яка втрата, значуща для людини, має бути пережита.
Кожна людина протягом свого життя неминуче стикається з втратою близьких людей і пережити це стає справжнім випробуванням. Людина має прожити біль, не руйнуючи себе як особистість, і не заподіяти своєму здоров'ю непоправної шкоди.

Read more...

24-26 травня у м. Житомирі відбулося навчання фахівців по роботі з втратою

title

     

     24-26 травня у м. Житомирі відбулося навчання фахівців по роботі з втратою за  8-кроковою програмою від норвезьких колег Центру по роботі з важкими втратами університетської лікарні «Акерсгус». Це програма розроблена для  проведення груп психологічної підтримки дітей та підлітків, які втратили близьких людей. Навчання проводилось психологом, сертифікованим тренером цієї програми Світланою Остапенко.

Read more...

Черкащина долучилася до проекту «РОДИННЕ КОЛО»

title

     

Наприкінці травня в м. Черкаси тренер проекту «Родинне коло» Анна Колєва, провела семінар "8-крокова Програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей».
Черкащина увійшла до когорти областей, на проведення занять в яку завітала і керівник Центру по роботі зі втратою РОДИННЕ КОЛО Вікторія Кочубей.

Read more...

Семінар в академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (8-10 квітня 2019)

title08 – 10 квітня на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся тренінг по роботі з втратою та ускладненим горюванням за темою: «8 – крокова програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей».У заході брали участь провідні психологи навчального закладу, Хмельницької області та силових структур Хмельницького гарнізону.Семінар організовано центром по роботі з втратою “Родинне коло”, тренер Марина Маліновська.

Read more...

Семінар у м.Суми (11-13 квітня 2019)

cover

     

11-13 квітня в м. Суми відбулося навчання фахівців щодо роботи з втратою та горем. Це 8-крокова програма від норвезьких колег Центру по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акерсгус, по веденню груп психологічної підтримки дітей та підлітків, які втратили близьких людей. Навчання проводилось психологом, сертифікованим тренером цієї програми Валентиною Мирославською.

 

Read more...

Семінар у Кропивницькому (4-6 квітня 2019р.)

title

     

Семінар за програмою Норвезького центру по роботі з втратою пройшов у Кропивницькому
З 4 по 6 квітня на базі КНП «Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни» Кіровоградської обласної ради. Тренер РОДИННОГО КОЛА Анна Колєва провела перший в Кіровоградській області семінар «8-крокова Програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей». 

Read more...

Семінар з горювання пройшов у Маріуполі (з 22 по 24 березня 2019р.)

title

     

Завдяки співробітництву Центру по роботі з втратою РОДИННЕ КОЛО з норвезьким Центром по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акерсгус в Україні проходять семінари-тренінги для супроводу і підтримки людей, які втратили своїх близьких. Пройшов такий семінар і в м. Маріуполь.

Read more...

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c