Україно-норвезький проект

Семінар в академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (8-10 квітня 2019)

title08 – 10 квітня на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся тренінг по роботі з втратою та ускладненим горюванням за темою: «8 – крокова програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей».У заході брали участь провідні психологи навчального закладу, Хмельницької області та силових структур Хмельницького гарнізону.Семінар організовано центром по роботі з втратою “Родинне коло”, тренер Марина Маліновська.

Read more...

Семінар у м.Суми (11-13 квітня 2019)

cover

     

11-13 квітня в м. Суми відбулося навчання фахівців щодо роботи з втратою та горем. Це 8-крокова програма від норвезьких колег Центру по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акерсгус, по веденню груп психологічної підтримки дітей та підлітків, які втратили близьких людей. Навчання проводилось психологом, сертифікованим тренером цієї програми Валентиною Мирославською.

 

Read more...

Семінар у Кропивницькому (4-6 квітня 2019р.)

title

     

Семінар за програмою Норвезького центру по роботі з втратою пройшов у Кропивницькому
З 4 по 6 квітня на базі КНП «Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни» Кіровоградської обласної ради. Тренер РОДИННОГО КОЛА Анна Колєва провела перший в Кіровоградській області семінар «8-крокова Програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей». 

Read more...

Семінар з горювання пройшов у Маріуполі (з 22 по 24 березня 2019р.)

title

     

Завдяки співробітництву Центру по роботі з втратою РОДИННЕ КОЛО з норвезьким Центром по роботі з важкими втратами університетської лікарні Акерсгус в Україні проходять семінари-тренінги для супроводу і підтримки людей, які втратили своїх близьких. Пройшов такий семінар і в м. Маріуполь.

Read more...

15-17 березня в Дніпрі відбувся семінар

dnipro title

     

15-17 березня в Дніпрі відбувся семінар з «8-крокової Програми  ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей».

Read more...

Практична конференція "Психосоціальний супровід родин воїнів ООС» (7-8 лютого 2019)

title

     

Психологи харківської групи Всеукраїнського проекту «Родинне коло» брали участь у практичній конференції «Психосоціальний супровід родин воїнів ООС», що відбулася 7-8 лютого в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна

Read more...

Семінар з 8-крокової програми для психологів та священиків Національної гвардії України 19-21 лютого 2019р

title

     На базі 27-ої бригади Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України 19-21 лютого 2019р. пройшов навчальний семінар «Восьмикрокова програма ведення груп психологічної підтримки для дорослих, які втратили близьких людей» за участю психологів та військових капеланів Нацгвардії.

Read more...

Семінар з Восьмикрокової програми в Миколаєві (22-24 лютого 2019)

title

     

«За 3 дні семінару кожен відчув себе дитиною…»
У сучасній культурі фактично відсутня спроба підготуватися до більшості життєвих ситуацій. Тема проживання втрати і дитячого горя одна з таких закритих тем. Ця тема актуальна та важлива, але водночас складна та болюча.

Read more...

Методичний семінар, що відбувся в Києві 15-17 лютого 2019 року

title 300

     

Фахівці Центру по роботі з втратою РОДИННЕ КОЛО продовжують знайомити колег з Програмою роботи груп психологічної підтримки дітей та підлітків, які втратили близьких.

Read more...

Семинар по Восьмишаговой программе в рамках украино-норвежского проекта состоялся в Киеве 1-2 декабря 2018г

title

     В семинаре принимали участие специалисты Центра по работе с утратой РОДИННЕ КОЛО, ГО "Ліга офіцерів" та ГО "Блакитний птах".

.

Read more...

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c