Маріуполь

«Родинне Коло»

 

 

А ми живемо і будемо жити люди!

В краю моїм співатимуть пісні.

І буде мир і злагода в нас буде,

І щастя на Українській землі

       Людський біль, страшні втрати – супутники війни на сході України.

       Переселенці, військові, волонтери, а ще є мирні мешканці, які втратили не тільки свої домівки, своє звичне життя, а втратили своїх близьких родичів, чоловіків, жінок, а дехто і дітей.

       «Родинне Коло», захід започаткований Вікторією Кочубей, який вперше об’єднав близько 100 мирнихжителів міста Маріуполя, Широкіно та Сартани, які зазнали втрати своїх близьких внаслідок військових дій та обстрілів.

       20 листопада о 9.00 годині ранку від Драматичного театру міста Маріуполя родини вирушили до одного з пансіонатів, який знаходиться на березі Азовського моря. Психологи проекту, соціальний працівник, співробітники пансіонату, та навіть море своїм теплом та сонячною погодою намагалися створити домашню та затишну атмосферу.

       У перший день родини мали змогу психологічну підтримку в групах, та індивідуальні консультації психологів, соціального працівника, познайомитися з іншими сім’ями які зазнали втрати своїх близьких внаслідок військових дій та обстрілів. Спільна Панахида з Отцем Віталієм Настоятелем Храму Святителя Іоанна Златоуста додала сил та наснаги родинам,а на завершення дня чай з солодощами, задушевними розмовами з психологами. Відвідування басейну надало можливості відновитися фізично. Також учасники заходу мали змогу отримати консультацію лікаря-діагноста та УЗД, безкоштовні ліки завдяки Грецькому центру «Гіппократи».

       Другий день Родинного Кола почався з смачного сніданку й в очікуванні екскурсії до Зоопарку «Сафарі» який знаходиться у місті Бердянськ Запорізької області. Зоопарк прийняв родини душевною атмосферою й невимовним психоемоційним розвантаженням, який підсилював психологічний супровід та смачний обід. Не зважаючи на легке виснаження родини з задоволенням й з більшою довірою ніж в перший день зустрілися на групах взаємодопомоги. Цей день завершився у радужній атмосфері за чашкою чаю з тістечками, спілкуванням з психологами.

На третій день родинам вдалося створили своє велике «Родинне Коло». Діти отримали нових друзів, та чудовий настрій, дорослі домовилися зустрічатися, та підтримувати один одного за межами проекту.

       А на завершення Родинного Кола по запрошенню Отця Віталія родини відвідалиХрам Святителя Іоанна Златоустау селищі міського типу Ялта, де спеціально з цього приводу НастоятельОтець Віталій провів екскурсію по святим місцям, історико - релігійний екскурс «Відродження Душі» та на завершення Миропомазання, що надало наснаги, та віри родинам.

       На протязі трьох днів група фахівців Маріупольського осередку Психологічної кризової Служби (Ірина Ткач – координатор групи, Олена Судакова, Олеся Мироненко, Олена Захарова, Євгенія Ступник, Сергій Косов, Борис Гуменюк, Раїса Толочко, Ірина Казанцева, Людмила Яковлева, Олена Максимова, Еллада Миносова, Ганна Герман – соціальний працівник) на чолі з автором проекту Вікторією Кочубей, зробили все можливе вклали частку своєї души для поліпшення психоемоційного стану сімей.

       Захід відбувся за підтримки Уряду Німеччини та MalteserInternational.

http://www.0629.com.ua/news/1039687

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c