Київ

Четверта зустріч Родинного кола Київщини 13-15 листопада 2015р.

cover-kyiv-2-min       Як не легко продовжувати рух вперед, коли  втрачаєш близьких. Страждання через втрату – є зв'язком любові з близькою людиною, що померла.

       В час, коли проживаєш розпач втрати особливо важливо турбуватись про себе та про своїх рідних й близьких, що разом з тобою розділяють печаль. Зустрічі «Родинного кола» є надійним простором розділити свої переживання з людьми, які є з тобою в єдиному дусі, з людьми, які знають, що ти відчуваєш, які тебе розуміють, яким ти довіряєш.

 

 

     Команда професійних психологів, духовна підтримка священника покликані пройти з вами через безліч суперечливих внутрішніх переживань та запитань. Якісний супровід, підтримка духу й здорового психологічного стану дітей та дорослих, фізична та емоційна розрядка, теплі зустрічі та знайомства з однодумцями, все це та багато особисто цінного є завжди відкритим в «Родинному колі».  

       Триденна психологічна робота була направлена на гармонізацію  психологічного здоров'я дітей ​та дорослих​, їх психоемоційного стану та оптимізації рівня соціальної взаємодії.

       Протягом трьох днів велося  діагностичне спостереження за дітьми й інтегративна робота з їх батьками. Шляхом спостереження за групою та її динамікою, можна зробити висновок, що у дітей спостерігались тривожність, складнощі з налагодженням контакту,мовчазність, тілесна напруга, підвищений рівень агресії. Тренінгові години з дітьми включали психологічні техніки, тілесні вправи та розвиваючі ігри, що сприяли оптимізації їх психологічного стану та розвитку, зняттю психологічної напруги, й підвищення рівня взаємодії та комунікації. На заняттях, в ігровій формі проводилась пісочна-терапія, казко-терапія, арт-терапія, музична-терапія, тілесна-терапія та інше.

       Була проведена група зворотнього зв'язку з батьками, де кожен батько отримав індивідуальну інформацію про загальний психологічний стан своєї дитини та практичні рекомендації. Також, на групі з батьками була проведена психоедукаційна лекція з теми: «Вікові особливості сприймання смерті. Як говорити з дитиною про смерть?»

       ​Дорослі в групах могли отримати ресурс через гру Шляхдомрії, через арттерапевтичні ​техніки, через ділення своїм досвідом. 

       Важливим був спільний майстер-клас Сімейний герб, на якому члени однієї родини, старші і молодші відобразили в символічній формі силу свого роду, кращі риси тих хто відійшов і тих хто зараз підтримує один одного в цей непростий час.  Майстер-клас "Сердечка" допоміг дітям не тільки проявити креативність і творчість, але і можливість зробити подарунок любові для найдорожчих матусь. Спогади та дії, в пам'ять про покладене життя, дають сили й підтримку в здійсненні нових життєвих перемог. Пам'ять - назавжди в серці, а дії назавжди в житті. 

       Висловлюємо сердечну вдячність Уряду Німеччини та Malteser International за сприяння яких родини малу змогу отримати кваліфіковану допомогу і віднайти нові змісти і ресурси для майбутнього.
Василькова Мирослава, Кочубей Вікторія

Переглянути фотогалерею

 

 

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c