Проекти

Наші проекти

Анонс події. 7 липня 2018 року відбудеться зусріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

«РОДИННЕ КОЛО». СІМ'Ї ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ХАРКІВЩИНИ ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

 

Харківський регіональний інститут державного

управління Національної академії державного

управління при Президентові України
Харків, пр. Московський, 75

 

harkiv-rk-site7 липня 2018 року о 10-00 в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

 Зустріч відбудеться в рамках всеукраїнського проекту для родин загиблих в АТО «Родинне коло Харківщини», який реалізується ГО «Харківський фонд психологічних досліджень» за підтримки ГО «Психологічна кризова служба».

 Мета проекту – надання психологічної, соціальної, юридичної та духовної підтримки родинам, які втратили найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

 Кожна сім’я залишається наодинці з горем від втрати близької людини. «Родинне коло Харківщини» – це емоційний і духовний простір, у якому батьки, дружини, діти, рідні можуть бути разом і підтримати один одного.

 Захід відбудеться за сприяння Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ГС «Харківський університетський консорціум», Храму апостола і євангеліста святого Іоанна Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Харкові, волонтерської ініціативи «Станція Харків», БФ «Нація добра», суддів Харківського окружного адміністративного суду, а також інших волонтерських та громадських організацій м. Харкова.

 

 

 

Контактна особа:

Член координаційної ради проекту «Родинне коло Харківщини»,

Психолог Вікторія Мельман,

тел. +380506968575,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Додаткова інформація:

http://www.rodynnekolo.in.ua
http://psyservice.org

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c