Проекти

Наші проекти

Третя зустріч сімей військовослужбовців загиблих під час проведення АТО 30 січня 2016р.

       30 січня 2016р. відбулася третя зустріч сімей військовослужбовців загиблих під час проведення АТО. До нас на зустріч приїхали 97 осіб із 41 сім’ї Харківщини, в тому числі 15 дітей. Вона проходила у затишному приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України. Дуже дякуємо Бєловій Людмилі Олександрівні – директору ХАРІ НАДУ за гостинність, підтримку у організації та глибоке розуміння важливості таких зустрічей.

        «Родинне коло Харківщини» – це емоційний і духовний простір, у якому батьки, дружини, діти, рідні та місцева громада можуть об’єднатися разом і підтримати один одного, отримати необхідні консультації з юридичних, соціальних, психологічних та інших нагальних питань тим, хто втратив найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність рідної держави.

        Зустріч організовано групою Харківських психологів-волонтерів в рамках всеукраїнського проекту, який реалізується Психологічною кризовою службою громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», громадською організацією «Харківський фонд психологічних досліджень», волонтерської ініціативи «Разом». Це дуже чуйні та небайдужі люди, що більше ніж рік назад відгукнулися розділити невгамовне горе матерів, батьків, жінок, сестер, братів, дітей, що втратили близьких. Психологи: Муравська Світлана, Мельман Вікторія, Кліменко Ольга, Хасая Світлана, Зінаїда Шейнфельд, Олена Нуреева, Єлізавета Герасименко, Тягло Ольга, Еременко Ірина, Сілантьева Лариса, Інна Петрова, Волоснік Вікторія, Грида Тетяна, Діана Штриголь, Ланько Володимир, Дубровський Ігор, Марина Масалітіна, Інна Муратова, Олена Шахова.

        Ми дякуємо сім’ям за довіру і можливість бути разом. Велика вдячність усім організаціям та людям, що знайшли змогу допомогти нам у проведенні зустрічі сімей загиблих воїнів, бо це їх потреба спілкуватися між собою, ділитися та разом проживати горе.

        Висловлюємо нашу подяку: Директору Бєловій Людмилі Олександрівні та колективу Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Хватинець Олені Олексіївні, директору Обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Бондарчуку Геннадію Вадимовичу, Заступнику директора Департаменту, начальнику управління з питань фармації та організаційної роботи, Янишену Віктору Петровичу, заступнику деректора департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації – начальнику управління освіти і науки Ігнатьєву Володимиру Васильовичу адвокату, керівнику юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, представнику Центру допомоги учасникам АТО. Миколі Пахніну – телеведучому Харківського обласного телебачення, Анні Гін та студентам-журналістам. Леоніду Логвиненко за написання статей. Величко Ларисі Юріївні- адвокату, Редіній Валентині Андріївні, директору Харківської обласної станції юних туристів, керівнику проекту книги, «Герої не вмирають». Представнику Харківського обласного військового комісаріату.

 

 1-min  2-min  3-min  4-min  6-min  7-min

 

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c