Івано-Франківськ

Свято Миколая

       Свято Миколая для дітей з родин загиблих в зоні АТО. 

       Для цих дітей і їх мам це було перше свято без батька та чоловіка. Тому ми вирішили організувати для них зустріч, дати їм можливість познайомитись.  В цей день зібралось шість дружин загиблих учасників АТО і 9 дітей віком від двох до 12 років.

Переглянути фотогалерею

       Зустріч почалася з літургії і спільної молитви. Для старших дітей було організовано майстер-клас з плетіння бісером від народної майстрині п.Марії Турчин. На ньому діти мали можливість створити для себе з бісеру новорічну прикрасу – ангелика. З меншими дітками психологи займалися розвиваючими іграми.

       В цей час дорослі взяли участь в терапевтичній групі, під час якої мали змогу розділити горе за допомогою психологів та священників, відчути підтримку людей, які проживають біль поруч з ними. Під кінець зустрічі до дітей прийшов Святий Миколай з подарунками.

       Захід було проведено психологами Центру психологічної допомоги учасникам АТО (ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій») спільно  з БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" та Комісією душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.

Наші друзі і партнери

AHUS 300

Університетська клініка Акерсхус

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c