Чернігів

Чернігів зібрав “Родинне коло”, щоб підтримати сім’ї які втратили в АТО найдорожчих 20-21 грудня 2014р.

 

       Мами, дружини сестри,  наречені, діти та друзі загиблих героїв мають розуміти, що вони не самі.  На центральну площу зі свічками та квітами пригадати 73-ьох бійців, яких втратила Чернігівщина, прийшло кілька тисяч людей.

Переглянути фотогалерею

        20 – 21 грудня 2014 р. у м. Чернігові відбулося Родинне коло для жителів Чернігівщини. Зустріч було проведено для того, щоб об’єднати родини загиблих воїнів учасників АТО з Чернігівщини, висловити їм повагу, співчуття і цим підтримати їх у скорботі та горі. Організаторами заходу віступили Чернігівська обласна державна адміністрація разом з ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», за допомоги Єдиного волонтерського центру. 

       В перший день з родинами працювали юристи, психологи. Після цього пам’ять загиблих вшанували на Красній площі міста Чернігова, була відправлена панахида, проведено дійство «Запали свічку», у небо полетіли ліхтарики, як символи душ тих, кого з нами вже немає…

       У Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.Тараса Шевченка відбувся концерт та вручення родинам орденів, якими посмертно нагороджено воїнів. Другого дня у першій половині з родинами працювали психологи. Потім діти поїхали до колиби на Свято Миколая, а для дорослі вирушили на екскурсію по Чернігову. У Військово-історичний музеї вони відвідали у якому відкрито експозицію «На наших плечах Україна». На виставці представлені фотографії, нагороди, особисті речі загиблих воїнів.

       Створено Книгу пам’яті, де записано всі іменна, представлені фото героїв Небесної сотні та загиблих воїнів учасників АТО з Чернігівщини.

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c