Харків

Сьома зустріч «Родинне коло Харківщини» (18 травня 2019)

title

     

Єднаймося заради пам’яті та шани!
В Харкові 18 травня 2019 року волонтерська група психологів, в рамках Всеукраїнського проекту Родинне коло, провела сьому зустріч «Родинне коло Харківщини» за підтримки ГО «Харківський фонд психологічних досліджень» та ХарРі НАДУ при президентові України.
Мета «Родинного кола Харківщини» - психологічна, духовна, соціальна, юридична підтримка родин загиблих Героїв АТО/ООС.

Read more...

Анонс події. 7 липня 2018 року відбудеться зусріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

«РОДИННЕ КОЛО». СІМ'Ї ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ХАРКІВЩИНИ ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

 

Харківський регіональний інститут державного

управління Національної академії державного

управління при Президентові України
Харків, пр. Московський, 75

 

harkiv-rk-site7 липня 2018 року о 10-00 в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

 Зустріч відбудеться в рамках всеукраїнського проекту для родин загиблих в АТО «Родинне коло Харківщини», який реалізується ГО «Харківський фонд психологічних досліджень» за підтримки ГО «Психологічна кризова служба».

 Мета проекту – надання психологічної, соціальної, юридичної та духовної підтримки родинам, які втратили найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

 Кожна сім’я залишається наодинці з горем від втрати близької людини. «Родинне коло Харківщини» – це емоційний і духовний простір, у якому батьки, дружини, діти, рідні можуть бути разом і підтримати один одного.

 Захід відбудеться за сприяння Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ГС «Харківський університетський консорціум», Храму апостола і євангеліста святого Іоанна Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Харкові, волонтерської ініціативи «Станція Харків», БФ «Нація добра», суддів Харківського окружного адміністративного суду, а також інших волонтерських та громадських організацій м. Харкова.

 

 

 

Контактна особа:

Член координаційної ради проекту «Родинне коло Харківщини»,

Психолог Вікторія Мельман,

тел. +380506968575,

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Додаткова інформація:

http://www.rodynnekolo.in.ua
http://psyservice.org

Третя зустріч сімей військовослужбовців загиблих під час проведення АТО 30 січня 2016р.

       30 січня 2016р. відбулася третя зустріч сімей військовослужбовців загиблих під час проведення АТО. До нас на зустріч приїхали 97 осіб із 41 сім’ї Харківщини, в тому числі 15 дітей. Вона проходила у затишному приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України. Дуже дякуємо Бєловій Людмилі Олександрівні – директору ХАРІ НАДУ за гостинність, підтримку у організації та глибоке розуміння важливості таких зустрічей.

Read more...

Психологи проекту «Родинне коло» допомагають родинам військових загиблих в АТО 27-28 лютого – 1 березня 2015р.

 

Знайти сенс життя після втрати рідної людини. Психологи проекту «Родинне коло» під час революції гідності працювали на Майдані, а тепер допомагають родинам, що втратили своїх близьких в АТО. 

Read more...

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c