Миколаїв

В Миколаєві почала роботу група психологічної підтримки для дорослих, що втратили близьких

Mykolaiv-2

     

 «Хочу повернутися!»

 

Так написав у своїх очікуваннях один з учасників групи психологічної підтримки для дорослих, що переживають втрату близької людини, яка почала свою роботу 12 жовтня в Миколаєві.


Read more...

30 квітня 2018 року відбулося заняття з арт-терапії у ветеранському центрі "4.5.0"

     P80428-124637 site previewБлизько року на базі Миколаївської асоціації ветеранів та інвалідів учасників АТО створений Ветеранський центр «4.5.0». В центрі збираються демобілізовані військовослужбовці, дружини, окремо працює дитяча группа.
      На базі центру психологами кризової служби проводяться групи підтримки для членів сімей загиблих.

Read more...

Зустріч сімей Миколаїв 18.05.2015

sam 4935 preview18 травня в Миколаєві відбулася зустріч сімей, рідні яких загинули під час конфлікту в зоні АТО.

Read more...

День обєднання Родин

Запрошення

 

       4 квітня 2015 року Миколаївською кризовою службою спільно з Козацькою громадою м. Миколаєва, ГО «Оберіг», спілкою військовослужбовців у Богоявленському парку м. Миколаєва було проведено свято «День об’єднання родин!»

Read more...

Родинне коло Наша команда Миколаїв

       5 травня Психологічна кризова служба міста Миколаєва разом з волонтерами ГО «Оберіг» зустрілася з сім’ями загиблих воїнів АТО. Спілкування відбувалося в теплій дружній атмосфері. Всі разом смакували чай, виготовляли брошки- маки – символ пам’яті до свята Перемоги.

       Жінки і діти спілкувалися між собою, раділи один за одного. Нам дуже хотілося, щоб загальна творча справа об’єднала усіх нас. Ми щиро сподіваємось на те, що, задоволення, яке отримали і дорослі, і діти, можливо, допоможе їм знайти нові інтереси, нові цікаві заняття для себе, а позитивні емоції вплинуть на інші сфери їх життя.

       Зустріч, безумовно, сподобалась усім, особливо дітям, укріпила почуття солідарності, розуміння необхідності бути разом в цей нелегкий час, бажання підтримувати і допомагати один одному.

                              Переглянути фотогалерею

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c