Моршин

Ростислава Пекарюк

 rostyslava-pekaryuk

    

 

Ростислава Пекарюк – кризовий психолог, психотерапевт в методі позитивної психотерапії, травмафокустерапевт, тренер-консультант Українського інституту Позитивної психотерапії (УІПП), засновник та тренер Школи Психологічного Здоров’я при УГКЦ м. Моршин, член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій (Психологічна Кризова Служба)Нічого не може змінитись для тих, хто сам не змінюється" М. Енде

 

 

 

     Досвід роботи:

     Групова, індивідуальна, тренерська психотерапевтична практика з 2005 р. до сьогоднішнього часу. З перших чисел грудня 2013р волонтер - психолог в подіях Майдану. З березня 2014 психотерапевтична індивідуальна та групова робота з сім’ями Небесної сотні «РОДИННЕ КОЛО». Групова та індивідуальна робота з пораненими учасниками Майдану.

      З початком військових дій на Сході, групи підтримки, арт-терапевтичні групи для дорослих та дітей, індивідуальні консультації для сімей загиблих. Робота з учасниками бойових дій (авторські тренінги з використанням Позитивної психотерапії, коучінгу здоров’я, бодинаміки , Арт-терапії та травмафокустерапії – а саме, авторський тренінг «Коучінг емоційного відновлення для демобілізованих воїнів та сімей». Лекції та семінари першої психологічної допомоги для волонтерів та ін.

      Мій сайт: http://rostislava.in.ua/ м. Моршин, Львівська обл.

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c