Кропивницький

Колєва Ганна Михайлівна

 kirovograd koleva ganna mykhailivna

          Колєва Ганна Михайлівна
     Практичний психолог, тренер проекту “Родинне коло”, координатор Центру медико-психологічної реабілітації  КПП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Кіровоградської обласної ради, асистент кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології Донецького національного медичного університету.

     З 2014 року Ганна Михайлівна  активно займається  питаннями  психологічної допомоги, реабілітації та консультування учасників бойових дій (АТО) та членів їх родин. Є співавтором та розробником концепції створення системи психологічної реабілітації та допомоги учасникам АТО на базі госпіталів для ветеранів війни. Запропонована концепція рекомендована Всеукраїнською нарадою міністерства охорони здоров»я до реалізації та втілення в мережі госпіталів по Україні. Тема  її магістерської роботи «Менеджмент та організація роботи Центру медико-психологічної  реабілітації Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни»  – в ній описана модель роботи  Центру на базі госпіталів  та перспективи  розвитку такої діяльності  в подальшому. Як волонтер надала більше 300 годин консультацій та семінарських занять для учасників АТО та членів їх родин. Співавтор книги «Тренінги з психологічної підготовки військових»

Read more...

Потапенко Наталія Володимирівна

 Потапенко Наталія

     Потапенко Наталія Володимирівна (1960 р. н.) – "Координатор супроводу родин загиблих Кіровоградського осередку Психологічної кризової Служби",  член ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» або Психологічна Кризова Служба, старшиий викладач кафедри психології КІРУЕ УСЗ (Кіровоградський Інститут Регіонального Управління та Економіки Університету Сучасних Знань), вихователь експериментального дитячого будинку «Наш Дім» Кіровоградської міської Ради».
Контактна інформація: тел. +38(050)2256832

Read more...

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c