Київ

Дарина Колісник

 Daria Kolisnyk

    

     Колісник Дарина – психолог, психодіагност, працювала координатором по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих.

     Приєдналась до «Родинного кола» в січні 2015 р. Здійснювала супровід родин, сімейне та індивідуальне консультування. Маю досвід роботи з дитячими та підлітковими групами, індивідуальної, групової тренінгової роботи.

     Пишу наукові та науково-популярні статті з практичної психології в періодичних виданнях.

 

Read more...

Нагорна Дана

 Нагорна Дана

    

     Нагорна Дана - дитячий психолог,  гештальт-терапевт, координатор по роботі з дітьми в супроводі родин загиблих.
     В «Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій » почала працювати з червня 2014р. з переселенцями з Криму та зі Сходу. З серпня  2014 р. долучилась до  участі в «Родинному колі»  з сім'ями «Небесної сотні». Надалі  виникла потреба в допомозі  сім'ям загиблих в АТО.   

 

Read more...

Панченко Дмитро

 panchenko dmytro

     Дмитро Панченко – психолог.

Учасник групи психологів Києва та Київської області по роботі з сім'ями загиблих в ході проведення АТО/ООС. До проекту "Родинне Коло" по роботі з родинами загиблих військовослужбовців долучився з червня 2014-го, де став корисним у роботі з дітьми та підлітками.

      Практичний психолог з досвідом соціально-психологічного супроводу сімей, що переживають втрату. Маю досвід з надання психологічної кризової допомоги постраждалим внаслідок психотравмуючих подій. 

Read more...

Цілуйко Ірина

 tsilujko iryna

     Цілуйко Ірина – психолог, психотерапевт.
Координатор групи психологів Києва та Київської області по роботі з сім’ями загиблих в ході проведення АТО . Долучилась до роботи з родинами загиблих на майдані у травні, а з червня з родинами загиблих військових.

     "Долучитися до психологічної підтримки родин - це найменше, що я можу зробити для матерів, дружин і дітей Героїв аби полегшити їхні страждання, аби разом пройти цей тернистий шлях у проживанні горя і допомогти повернутися до життя наповненого різними барвами."

Read more...

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c