Житомир

Остапенко Світлана

 Остапенко Світлана

     Остапенко Світлана - практичний психолог вищої категорії, психотерапевт за методом символдрами, працюю у школі.

     Член ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій". Керівник Житомирської  філії ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій".

     До проекту  долучилась, тому що співчуваю рідним і близьким загиблих воїнів, маю професійний досвід, який зможу використати для допомоги. Звістка про смерть, майже завжди викликає у родичів сильний стрес.

     Це важкі емоційні стани при яких виникають почуття страху, відчаю, безпорадності і безнадійності. Всі вони сумують, і тому потребують психологічної підтримки.

Харитонова Наталія

 Харитонова Наталія      Харитонова Наталія – практичний психолог ІІ категорії, працюю у школі з учнями, батьками та вчителями, проводжу консультування, тренінги,  індивідуальну психотерапію. Арт – терапевт, тілесний терапевт, психолог – консультант психотерапевтичного напрямку.
     До проекту долучилась, тому що співчуваю рідним і близьким учасникам та загиблих воїнів, маю професійний досвід, який зможу використати для допомоги дружинам та дітям воїнів, переселенцям. Звістка про смерть, майже завжди викликає у родичів сильний стресс, особливо дітям. Це важкі емоційністани при яких виникають почуття страху, відчаю, безпорадності і безнадійності. Всі вони сумують, і тому потребують психологічної підтримки.

Ткаченко Ольга

 Ткаченко Ольга

    Ткаченко Ольга – практичний психолог. Член ГО «Українська асоціація фахівців щодо подолання наслідків психотравмуючих   подій». До проекту долучилась, тому що співчуваю рідним і близьким загиблих воїнів, маю професійний досвід, який зможу використати для допомоги. Працюю в гімназії з учнями, батьками та вчителями. Маю досвід індивідуального, групового консультування, проведення тренінгів. Навчання в проекті «Символдрама», «Дитяча психотерапія», Арт-терапія.

 

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c