Проведені

Досвід РОДИННОГО КОЛА. Семінар для латвійських психологів. Рига, 19-20 жовтня 2018р.

coverВже вдруге керівник Центру по роботі з втратою РОДИННЕ КОЛО Кочубей Вікторія проводить семінар для латвійських колег. Понад п’ятдесят учасників з різних куточків Латвії виказали інтерес до тем «Практичні аспекти психологічної допомоги дітям та підліткам, що пережили втрату близької людини» та «Первинна психологічна допомога в екстремальній ситуації».

 

     На семінарі був висвітлений досвід психологічної підтримки родин загиблих в рамках проекту РОДИННЕ КОЛО, з особливим наголосом на важливості роботі з сімейною системою. Учасники, серед яких були психологи шкіл та дитячих садків, працівники соціальної сфери та капелани, особливо відзначили цінність матеріалу щодо психоедукації батьків, вчителів, працівників дитячих закладів. Вони підкреслили структурованість і чіткий виклад матеріалу щодо особливостей переживання втрати дітьми різних вікових категорій.
     Щодо теми первинної психологічної допомоги, то для учасники семінару зауважили, що був корисним як теоретичний матеріал, так і практичні вправи, в яких моделювались гострі стресові реакції та надання допомоги в малих групах.
     Семінари відбулись за сприяння Латвійської Асоціації професійних психологів та Латвійського біблійного центру.

 

Ryga 19-20 oct 1

 

Ryga 19-20 oct 2

 

Ryga 19-20 oct 3

 

 

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c