Ми пропонуємо

Індивідуальні консультації

indyvidualni2

     У важких ситуаціях деколи необхідна бесіда з психологом, яка дозволяє людині розповісти про свої ускладнення, побачити все з іншого боку, винайти ресурси для розв'язання проблеми, отримати підтвердження своєї компетентності, придбати новий життєвий досвід.

Терапевтичні групи

terapja2

Часом нам важко пережити трагічні події, вони несуть нестерпний біль у серце, буквально  "зводять з розуму". У групі можна дізнатися більше про себе, свої стосунки з іншими і світом, навчитися по-іншому реагувати на обставини. Наше життя проходить в групах, тому одним з найефективніших видів терапії є групова.

Групи взаємопідтримки

grupa wzajomopidtrymky2

Для людей, які об'єднані однією проблемою або горем, немає нікого іншого, хто зрозумів би їх і прийняв, як ті, що опинилися в схожій ситуації. У групах взаємодопомоги ви зможете виговоритися, знайти підтримку і розуміння з боку таких же людей, які опинилися у складній життєвій ситуації.

Семінари для психологiв, соцiальніх працiвнікiв, педагогів, волонтерiв

seminar2

Для того, щоб працювати в змінених умовах життя, необхідно знати як, ефективно надати допомогу. Наша команда готова поділитися своїми напрацюваннями та досвідом.

Семінар "Особливості роботи з родинами загиблих"

Тренер Кочубей Вікторія

Цільова аудиторія: психологи, соціальні працівники, вчителі, лікарі, працівники військкоматів, священослужителі, зацікавлені особи. 
В ході семінару розглядаються культурні, соціальні, релігійні аспекти переживання втрати, стадії горювання у дорослих та дітей за віком, практичні аспекти допомоги на кожній стадії горювання. Також приділяється увага особистісній та професійній готовності до роботи з втратою, профілактиці профвигоряння.  В ході семінару можна буде дізнатись як виник проект РОДИННЕ КОЛО. Мета проекту, головні терапевтичні та практичні аспекти проведення.

Семінар був проведений для соціальних працівників Києва та області, на курсах підвищення кваліфікації при Міністерстві соціальної політики, для фахівців Психологічної кризової служби в 14 областях України, для курсантів психологічного факультету Військового інституту Київського національного університету ім Тараса Шевченко та інших категорій слухачів.  

Досвід РОДИННОГО КОЛА. Семінар для латвійських психологів. Рига, 19-20 жовтня 2018р.

coverВже вдруге керівник Центру по роботі з втратою РОДИННЕ КОЛО Кочубей Вікторія проводить семінар для латвійських колег. Понад п’ятдесят учасників з різних куточків Латвії виказали інтерес до тем «Практичні аспекти психологічної допомоги дітям та підліткам, що пережили втрату близької людини» та «Первинна психологічна допомога в екстремальній ситуації».

Read more...

Досвід РОДИННОГО КОЛА. Семінар для латвійських психологів. Рига, 10-11 травня 2018р.

     На запрошення Латвійської Асоціації професійних психологів та Латвійського бібліійного центру керівник проекту РОДИННЕ КОЛО Кочубей Вікторія провела семінар для фахфівців в травні 2018 року. Тема семінару "Досвід психологічної роботи з сімями, які пережили втрату під час бойових дій на Україні. Смерть як частина життя. Особистісна і професійна готовність для роботи з втратами"  викликала широкий інтерес як у психологів, так і у душпастирів, які прийняли участь в семінарі.
   

Read more...

Семінар «Особливості роботи соціальних працівників з сім’ями загиблих воїнів АТО»

Семінар «Особливості роботи соціальних працівників з сім’ями загиблих воїнів АТО» для спеціалістів та

Read more...

Серія семінарів в Центрі підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України

     В Центрі підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України силами фахівців Родинного кола було проведено серію семінарів, де висвітлювались як теоретичні, так і практичні аспекти по роботі з травмою і втратою як з дорослими, так і з дітьми.

Read more...

Семінар "Практичні аспекти по роботі з родинами родин загиблих в АТО"

Семінар "Пактичні аспекти по роботі з родинами родин загиблих в АТО" проведений Кочубей Вікторією

Read more...

Наші друзі і партнери

 

Ми в соціальних мережах

facebook-c youtube-c