Семінари

Семінари для психологiв, соцiальніх працiвнікiв, педагогів, волонтерiв

seminar2

Для того, щоб працювати в змінених умовах життя, необхідно знати як, ефективно надати допомогу. Наша команда готова поділитися своїми напрацюваннями та досвідом.

Семінар "Особливості роботи з родинами загиблих"

Тренер Кочубей Вікторія

Цільова аудиторія: психологи, соціальні працівники, вчителі, лікарі, працівники військкоматів, священослужителі, зацікавлені особи. 
В ході семінару розглядаються культурні, соціальні, релігійні аспекти переживання втрати, стадії горювання у дорослих та дітей за віком, практичні аспекти допомоги на кожній стадії горювання. Також приділяється увага особистісній та професійній готовності до роботи з втратою, профілактиці профвигоряння.  В ході семінару можна буде дізнатись як виник проект РОДИННЕ КОЛО. Мета проекту, головні терапевтичні та практичні аспекти проведення.

Семінар був проведений для соціальних працівників Києва та області, на курсах підвищення кваліфікації при Міністерстві соціальної політики, для фахівців Психологічної кризової служби в 14 областях України, для курсантів психологічного факультету Військового інституту Київського національного університету ім Тараса Шевченко та інших категорій слухачів.  

Семінар «Особливості роботи соціальних працівників з сім’ями загиблих воїнів АТО»

Семінар «Особливості роботи соціальних працівників з сім’ями загиблих воїнів АТО» для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи Ніжинського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведений Хлібик Іриною, фахівцем Чернігівського осередку Психологічної кризової служби.

Детальніше

 

Серія семінарів в Центрі підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України

В Центрі підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України силами фахівців Родинного кола було проведено серію семінарів, де висвітлювались як теоретичні, так і практичні аспекти по роботі з травмою і втратою як з дорослими, так і з дітьми. Серед тренерів були такі фахівці напрямку супровід родин загиблих Кочубей Вікторія, Щербина Наталя, Данько Олена, Нагорна Дана, Сидоркіна Марина, Павленко Ірина, Прянічнікова Олена. 

Детальніше

Семінар "Практичні аспекти по роботі з родинами родин загиблих в АТО"

Семінар "Пактичні аспекти по роботі з родинами родин загиблих в АТО" проведений Кочубей Вікторією  для працівників мережі ЦСССДМ м. Києва та Департаменту соціальної політики України

Детальніше

Наші друзі і партнери

Ми в соціальних мережах

facebook-c twitter-c Без имени-2 youtube-c